top of page
Screen Shot 2021-04-30 at 00.45.33 (1) (

PAO — унікальний пристрій, який вдосконалює ваше обличчя.

Прилад було розроблено завдяки численним дослідженням провідних університетів та спеціалізованих організацій для того, щоб запобігти обвисанню шкіри, появі зморшок й складок.

Вправи з тренажером допомагають омолодити шкіру.

Під час тренування м'язів навколо рота, ви зосереджуєтесь на внутрішньому догляді за тими ділянками, які мають тенденцію проявляти ранні ознаки старіння, такі як носогубні складки, овал обличчя й куточки рота.

8 тижнів* тренувань, які принесуть здоров'я вашій шкірі

Коли м'язи провисають, шкіра навколо рота також обвисає, що створює ознаки в’ялості. Вправи для м'язів обличчя підтягують їх й зміцнюють вашу шкіру зсередини.

Ці вправи були ретельно розроблені науковим методом для тренування м'язів навколо рота. Тренажер поєднує три унікальні технології, які дозволяють достатньо та цілеспрямовано тренувати м’язи обличчя простими рухами голови.

*Згідно з результатами дослідження, що проводилося у 2017 році, назва — «Ефективність використання щодо омолодження шкіри обличчя за допомогою тренажера для м’язів обличчя»

Screen Shot 2021-04-30 at 00.46.49 (1) (

Тренування м'язів за допомогою коливальних рухів.

Нахиляйте голову з посмішкою на обличчі та розгойдуйте обидві сторони тренажера, і отримуєте навантаження на м'язи обличчя. При синхронізації частоти коливань шиї і тренажеру навантаження збільшується, тому вправи більш ефективні.

Правильний градус та положення.

Для рівномірного й ефективного впливу на м'язи обличчя найкраща ширина коливання — 20 сантиметрів, кут вигину — 43 градуси.

Навантаження на м'язи обличчя були збільшені за рахунок 30-міліметрової відстані між мундштуком й центром тяжіння тренажеру.

Важелі різної ваги призначені для поетапного посилення навантажень.
Змінюючи вагу, ви можете модифікувати вправи з PAO, що найкращим чином відповідають вашим потребам.

Три типи важелів: перші два тижні — 18 грамів, наступні два тижні — 23 грами, заключні чотири тижні — 28 грамів.

Оберіть свій тренажер

Тренажер для обличчя PAO FACIAL FITNESS — унікальний пристрій, який удосконалює ваше обличчя. Прилад було розроблено завдяки численним дослідженням провідних університетів та спеціалізованих організацій для того, щоб запобігти обвисанню шкіри, появі зморшок й складок. Вправи з тренажером допомагають омолодити шкіру.

На обличчі розташовано близько 40 м'язів і близько 70% не використовуються в нашому повсякденному житті. Нерухомі м'язи можуть слабнути та провисати. Зокрема, саме м'язи нижньої частини обличчя мають тенденцію провисати й проявляти ознаки старіння. Однак тренувати м'язи можна в будь-якому віці. Тренуючи м'язи обличчя, які складають основу вашої шкіри, ви можете підкреслити її молодість, чого не можна домогтися за допомогою косметики або інших засобів.

PAO — тренажер для обличчя

9274501001.jpg

Колір: білий

Код товару: PAO-WH-1

5 850

Ціна вказана з урахуванням вартості доставки

  • В комплекті: тренажер, змінна насадка, три типи важелів (18, 23 та 28 грамів), чохол для зберігання тренажера та мундштука;

  • Доступ до відео-інструкції з використання;

  • 12 місяців гарантії від виробника;

  • Онлайн-підтримка наших спеціалістів;

PAO — тренажер для обличчя

9289901001.jpg

Колір: чорний

Код товару: PAO-BL-1

5 700

Ціна вказана з урахуванням вартості доставки

  • В комплекті: тренажер, змінна насадка, три типи важелів (18, 23 та 28 грамів), чохол для зберігання тренажера та мундштука;

  • Доступ до відео-інструкції з використання;

  • 12 місяців гарантії від виробника;

  • Онлайн-підтримка наших спеціалістів;

Відео-інструкція з використання PAO

bottom of page